Службу в резерві під час АТО зарахують у трудовий стаж

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо соціального захисту резервістів. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Президент підписав Закон України №1080 – VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей”. Законом передбачається, що пенсійне забезпечення резервістів, які стали інвалідами внаслідок виконання обов’язків служби у військовому резерві військових формувань під час безпосередньої їх участі в антитерористичної операції та членів сімей резервістів, які загинули з таких же причин, здійснюється у порядку та на умовах, установлених законодавством для військовослужбовців відповідних посад та членів їх сімей”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

При цьому, законом встановлюється, що служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в АТО чи забезпеченні її проведення, зараховуватиметься до вислуги років для призначення пенсії.

Крім того, інваліди І та II групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з виконанням обов’язків служби у військовому резерві військових формувань під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, визнаються ветеранами військової служби.

Положення цього закону поширюються на резервістів, які безпосередньо брали (беруть) участь в АТО, після набрання чинності Указом Президента України від 14 квітня 2014 року “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України”.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь