Солодка виставка: до Дніпропетровська з’їдуться близько семи десятків пасічників

Мед, прополіс, настоянки, а ще медогонки, сушилки для пилу та одяг для роботи на пасіці – на виставці бджільництва дивуватимуть усіх: як відвідувачів, так і самих пасічників. Завітати на свято бджолярів усіх бажаючих запрошує управління агропромислового розвитку ОДА.

Під час заходу мешканці області зможуть придбати більше десяти видів меду: мед з акації, гречки, різнотрав’я тощо. Пропонуватимуть прополіс, настоянки, запросили й виробників косметичних засобів з меду. Цікавинкою виставки стане натуральний питний мед, приготований за традиційним українським рецептом.

Цього ж дня пасічники, що з’їдуться з усієї Дніпропетровщини, а також з Харківської, Полтавської, Запорізької, Донецької, Миколаївської та Київської областей зберуться на семінар: обговорюватимуть, як відродити традиції бджільництва та зацікавити цією справою молодь.

Виставка проходитиме 12 березня з 10.00 до 16.00 в Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті та біля нього.

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет знаходиться за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.

Добавить комментарий