Сьомий сезон “Х-фактора”: повне оновлення складу жюрі та ще один ведучий (ФОТО)

Вже з середини липня стартують зйомки кастингів популярного вокального шоу. Вперше в “Х-факторі” відбулося повне оновлення складу журі.

Відтепер четвірка суддів буде виглядати так: музичний продюсер і композитор Костянтин Меладзе;

Константин Меладзе

фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна;

Юлия Санина

артист, автор і композитор Андрій Данилко,

Андрей Данилко

а також соліст групи «Агонь» Антон Савлєпов (екс-лідер Quest Pistols Show).

Антон Савлєпов

Також в «Х-факторі» вперше з’явиться другий ведучий: до Оксани Марченко приєднується Андрій Бєдняков.

“Ми звикли задавати телевізійні тренди. Таке масштабне вокальне шоу не може довго стояти на одному місці, тому щороку «Х-фактор» змінюється: драматургія, сцена, нові учасники, нові категорії, нові випробування. Минулого сезону в нас з’явилася Золота кнопка. А цього року у нас повна заміна складу журі і пара ведучих. Так, у «Х-фактора» тепер абсолютно нове суддівське обличчя, але воно, як і раніше, буде найвпізнаваним шоу країни, найулюбленішим, парадоксальним, теплим і справжнім, – коментує зміни керівник проекту Олена Романенко. – Ми щиро вдячні колишній суддівській команді – Ігорю Кондратюку, Сергію Сосєдову, Ніно Катамадзе та Андрію Хливнюку, які відкрили українським телеглядачам багато талановитих виконавців. Хочеться сказати величезне спасибі за старання, чесність та щиру любов до нашого спільного дітища під назвою «Х-фактор”.

Вибір саме такого складу журі невипадковий. За словами Олени Романенко, “думка таких метрів як Костянтин Меладзе і Андрій Данилко давно є авторитетною для глядачів і колег по сцені. Визнання і довіру Юлії Саніній Україна висловила десятками тисяч голосів під час національного відбору на Євробачення-2016. А Антон Савлєпов – це яскравий представник нового покоління українських артистів, які вміють за допомогою вокалу, танцю і неймовірної харизми влаштувати на сцені висококласне шоу. Нові судді «Х-фактора» точно знають, які виконавці потрібні сьогодні українському шоу-бізнесу”.

Не менш цікавим для глядача стане тандем Оксани Марченко і Андрія Бєднякова.

Андрей Бедняков

“Хоча наші ведучі не завжди будуть поруч у кадрі, їх взаємодія буде тісною і постійною. Різні стилі поведінки, різні погляди на вибір суддів, різне ставлення до учасників, серед яких, безумовно, у Оксани та Андрія з’являться улюбленці – все це додасть шоу більшу динаміку і дозволить зробити й без того непростий вибір кращих виконавців сезону ще цікавішим і захоплюючим. Андрій підкорив команду проекту своїм почуттям гумору, тактом і ерудицією; такі його якості характеру в поєднанні з мудрістю, добротою і великодушністю Оксани дадуть відмінний результат”, – впевнена Олена Романенко.

Оксана Марченко

Зйомки кастингів шоу «Х-фактор-7» розпочинаються з середини липня. Прем’єра сезону відбудеться восени цього року в ефірі телеканалу СТБ.

Джерело: Закарпатський кореспондент

Добавить комментарий