Спецтехніка, паливо та суміш для посипки доріг: Дніпропетровщина завершує підготовку до зими

На вулиці ледь морозно, а в області вже готуються до зимової негоди. До ладу приведено всі 468 одиниць дорожньої, снігоочисної та прибиральної техніки, 162 пересувні електростанції, повідомляють в управлінні цивільного захисту населення ОДА.

Також до зимової хуртовини готові 18 наметів, понад 60 обігрівачів, 8 печей та більше 20 засобів енергозабезпечення. Окрема увага – паливу. Майже 60 тисяч літрів чекають свого часу – запаси регіонального резервного фонду. Та це ще не все, зазначають в управлінні.

«Бензин та дизельне паливо докуповують міста та райони області. До початку зими питання буде закрито. В цілому ж Дніпропетровщина готова до боротьби з примхами природи вже на 90%», – зазначили в управлінні цивільного захисту населення ОДА.

Як повідомляють у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ОДА, долатимуть завірюху й комунальники. Для цього мають понад 78 тисяч тонн посипочного матеріалу, 665 одиниць техніки та майже 5,6 тисячі інструментів: лопати, трасувальні шнури та ін.

Добавить комментарий