Стало відомо, скільки українців курять

Кількість дорослих курців в Україні на сьогоднішній день складає 7,2 мільйонів чоловік. Про це повідомляє Світовий банк. Пише Радіо Максимум.

У порівнянні з 2010 роком, 2017-й засвідчив 20% -е відносне скорочення частки населення, яке курить тютюн щодня. Це значною мірою пов’язано зі скороченням куріння серед чоловіків, так як ніякого істотного скорочення серед курців-жінок не спостерігалося. Всього станом на 2017 рік кожен день курять 7,2 мільйонів дорослих українців (35,9% всіх дорослих чоловіків і 7% всіх дорослих жінок), – йдеться в матеріалах презентації банку.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Всесвітній банк вважає, що стратегії по оподаткуванню повинні бути зосереджені, перш за все, на результатах по здоров’ю, а вже потім на перевагах для фіскальної сфери.

При цьому податки на тютюнові вироби скорочують їх споживання тільки тоді, коли вони зменшують економічну доступність сигарет.

В Україні економіка стабілізується, тому сигарети стануть більш доступними для споживачів, що збільшить їх споживання, якщо тільки темпи зростання податків на тютюнові вироби не будуть ще вищими, – вважають в банку.

За його даними, всього на планеті курить 22% дорослого населення, і майже 80% з 1,3 мільярдів курців в світі проживають в країнах з низьким і середнім рівнем доходів.

В результаті куріння перешкоджає розвитку людського капіталу і тягне за собою додаткові витрати на охорону здоров’я.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!