Станіслав Баранцов з Марганця пише музику для іноземних фільмів

Українці підкорюють світ – уродженець Марганця, Станіслав Баранцов пише музику для фільмів, трейлерних лейблів і аудіо стоків. Останні сім років він працює із міжнародним музичним ринком.

«Для максимального розкриття творчості мені подобається працювати із зарубіжними лейблами, якi займаються ліцензуванням музики в американських та інших фільмах. Зараз я пишу музику для трейлерних компаній «Phoenician Order Music» та «SBRMX»», – говорить Станіслав.

Треки Станіслава Баранцова звучали в таких офіційних трейлерах як: пригодницька драма «Not to Forget», 3 сезон американського християнського драматичного серіалу «The Chosen», китайському анімаційному мультфільмі «Deep Sea» (2022).

За словами музиканта, трейлерна музика відрізняється від саундтреків до фільмів тим, що для трейлерів музика пишеться вiдразу, і вже потім потрапляє до них. А музика для фільмів пишеться під вже готовий сценарій.

Серед улюблених жанрів митця – сентиментальна романтична музика та хоррори.

«Вважаю ці жанри найбільш підходящими для виклику сильних емоцій. Сам по собі я емоційна особистість i моя музика – це те, за допомогою чого я можу ділитися своїми емоціями з людьми по всiй планетi», – розповідає Станіслав Баранцов.

Музикант додає, що дуже хотів би попрацювати над українськими проєктами та застосувати свої знання для розвитку нашої кіноіндустрії.