Сто років — не межа: на Дніпропетровщині вітали особливу іменинницю (Фото)

У суботу криворіжанка Тетяна Григор’єва відсвяткувала столітній ювілей. Жінка пережила дві світові війни, усе життя працювала, а нині ділиться секретом свого довголіття із земляками. Повідомляє ТРК «Рудана».

100 років — стільки зараз Тетяні Карпівні. У суботу жінка святкувала свій ювілей. Від початку створення Радянського Союзу до його розпаду та ще з тридцять років потому — таку історичну хронологію можна побудувати за роками життя Тетяни Григор’євої. Жінка має двох дітей, чотирьох онуків, багато правнуків і праправнуків. Життя жінка присвятила вчителюванню.

«100 років — це для декого мрія. А бабуся цю мрію здійснила, вона вже розміняла друге століття. Уся її рідня бажає міцного здоров’я, і ще багато років життя, аби ми мали нагоду якомога довше бути з нею. Незважаючи на поважний вік, вона й досі зберегла юність душі, жвавість розуму та прагнення жити», — зазначила онука ювілярки Тетяна Дергачова.

На святкування ювілею зібралася майже вся рідня, приїхали навіть родичі із-за кордону, аби привітати бабусю. Праця — каже, Тетяна Карпівна, секрет її довголіття.

«Купили ми дачу, я 20 років на ній працювала. Цей рух дає мені сили та енергію. Я люблю землю, люблю все, що росте, люблю вирощувати гарний врожай. Саме через рух я змогла прожити 100 років», — пояснює ювілярка Тетяна Григор’єва.

 

Головне фото: bbc