Сторічний будинок Дніпра дочекався ремонту

У Дніпрі тривають поточні ремонти під’їздів. Так, у будинку № 34Г на проспекті Дмитра Яворницького вперше за 30 років відремонтували під’їзд та готуються до заміни покрівлі. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Наш будинок побудований ще у 1903 році. А я тут мешкаю близько 50 років. Останній поверховий ремонт робили років 30 тому, а такий масштабний, як зараз, на моїй пам’яті вперше. Нам замінили каналізацію, водовід, відремонтували під’їзд», – каже місцева мешканка Ганна Білокінь.

Також на просп. Дмитра Яворницького зробили ремонт під’їздів у будинку № 30.
«У цих житлових будинках було проведено поточний ремонт під’їздів із заміною вікон на енергоощадні. Також виконані роботи з ремонту мощення. Зараз триває підготовка до заміни покрівлі у будинку за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 34Г», – розповіла заступник начальника управління з ремонту житлового господарства – начальник відділу технічного нагляду за поточним ремонтом департаменту житлового господарства міськради Дніпра Юлія Юнаш.

За її словами, у 2018 році було заплановано ремонти під’їздів за 107 адресами. Загальна вартість оновлення – 22 млн грн. 88 під’їздів вже відремонтовано.