Сукня для пані: як обрати

Сучасні модні тенденції радують жінок різноманіттям фасонів сукні, серед яких кожна з нас може обрати саме той фасон, що пасуватиме до вашої фігури. Основні вимоги до ідеальної жіночої сукні невеликі: вона має бути зручною та робити свою власницю привабливою.

Щоб обрати плаття, варто врахувати привід, для якого ви обираєте конкретну модель. Також підберіть під сукню відповідні аксесуари, та взуття, яке не тільки пасуватиме до неї, а й буде зручним, бодай скільки б вам не довелось у ньому ходити.

Знайти сукню своєї мрії після того як ви ознайомились з дрес-кодом заходу, якщо такий є, та вже обрали кілька фасонів, що пасують саме до вашого типу зовнішності, буде легко. Навіть можна впоратись без довгих виснажуючи примірок, що займають стільки часу. Достатньо подивитись пару відомих інтернет-магазинів, чи сторінки знайомих вам брендів. Наприклад, в каталозі Gepur можна знайти сукню під будь який настрій та на будь яку статуру.

Як обрати сукню?

Почніть з простого: оберіть свій фасон, визначте, на чому зробити акценти, та зверніть увагу на тканину, з якої бажаєте отримати вбрання. Ось кілька корисних порад з пошуку моделі, що пасуватиме вам якнайкраще.

  • Гарна сукня – це та, що підкреслює найкращі риси вашої зовнішності. Для цього варто визначити тип фігури. Таким чином ви одразу зможете обрати в каталозі моделі, що пасуватимуть вам найбільше.
  • Підбирайте вбрання, яке акцентує увагу на виграшних рисах вашої статури. Секрет в тому, щоб таким чином відволікати від тих деталей, що вам самій не надто подобаються. Силует має виглядати гармонійно.
  • Не варто обирати сукню, в якій ваша фігура може виглядати надто масивною. Це означає, що лінію талії слід підкреслити, витончені зап’ястки чи гарну лінію декольте також можна показати у виграшному світлі.
  • Якщо ваша фігура швидше відноситься за типом до «яблука» чи «прямокутника», то вам допоможе сукня з високою чи низькою талією. Вибір залежить від пропорцій вашого тіла: що варто «подовжити» візуально, верхню чи нижню частину.
  • Худорлявим пані варто звернути увагу на сукні з пишними елементами, з ефектним декором, багатошаровою спідницею. Так ви додасте об’єму там, де вважаєте за потрібне.
  • Пишна фігура не надто гарно виглядає у сукні з тонкої тканини. Краще обирайте трохи щільніший варіант, який приховає деякі візуальні недоліки.

Вдало обрана сукня – половина вашого гарного настрою. Доповніть її аксесуарами, що урівноважать образ, підберіть зручне взуття, і ви відчуєте себе неперевершеною. Недарма ж сукня вважається втіленням жіночності.