Світлана Єпіфанцева більше не заступник міського голови Дніпра

Згідно з розпорядженням міського голови Бориса Філатова № 1-28/2-РК від 28 лютого 2018 року Світлану Єпіфанцеву звільнено за угодою сторін. Причиною цього стали провокаційні висловлювання чиновниці щодо статусу державної мови в Україні та порушення етики держслужбовця.

За словами мера, він вдячний колишній заступниці за допомогу у створенні коаліції в міськраді. Однак сварки та нескінченне з’ясування стосунків з іншими працівниками виконкому поклали край його терпінню. Останньою краплею стала необґрунтована критика державної мовної політики.

«Таким, як Єпіфанцева, котрі відчули себе недоторканними, невтямки, що публічне розмірковування чиновника про статус державної мови як мінімум сварить між собою мешканців територіальної громади, а як максимум – порушує крихку стабільність у країні. Тому мої підлеглі (будь-хто) не роздумуватимуть привселюдно про мовну політику, про те, який у Києві поганий уряд, а також не даватимуть оцінок керівникам держави», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, у міськраді Дніпра Світлана Єпіфанцева почала працювати трохи більше двох років тому.