На водоймах Дніпропетровщини проходять рейди
На Дніпропетровщині розпочалися спільні рейди рибоохоронного патруля та Національної поліції. Менше доби знадобилося від затвердження плану спільних заходів до першого виходу на водойми області — напередодні сторони підписали меморандум про співпрацю, а вже 12 лютого рейдова група провела патрулювання акваторії річки Дніпро у Солонянському районі.
Детальніше









