В Україні поступово вилучають з обігу старі банкноти двох номіналів

В Україні триває оновлення готівкового обігу. Національний банк України вилучає з використання банкноти номіналом 50 та 200 гривень старого зразка, надруковані у 2003–2007 роках.

Детальніше