Тетяна Ричкова про бренди, людей «без облич» та розумних дніпрян

Парламентська кампанія добігає кінця. Ці передвиборчі перегони увійдуть в історію як нетривалі, проте надзвичайно динамічні. Для дніпровської команди, яку веде до Верховної Ради народний депутат VIII скликання, військовослужбовець та волонтер, кандидат по 27 округу Тетяна Ричкова, вони стали ще й випробовуванням на міцність та силу духу.

Вже підбито перші підсумки. З якими сподіваннями кандидати в нардепи завершують роботу на округах та яким вони бачать новий склад парламенту, йшлося під час підсумкової зустрічі команди Дніпра від «ЄС».

За словами кандидата в народні депутати по 27 округу Тетяни Ричкової, свою передвиборчу кампанію команда Дніпра від «Європейської Солідарності» провела за європейськими стандартами: відкрито, демократично, у постійному контакті із людьми.

Щодо відмінностей цієї кампанії від тієї, яку Тетяна Ричкова пройшла у 2016-му, ставши депутатом парламенту VIII скликання, то, як вона зазначає, цього разу кандидатів дуже багато, і чимало з них – люди «без облич».

«Потрібно вибирати людину, знаючи, хто він такий, розуміючи, що цей кандидат зможе зробити щось вартісне для країни, міста, людей, своїх виборців. А люди, які зараз висять по всьому місту на білбордах, часом просто малюнки. І інколи незрозуміло, як можна з них вибрати», — зазначила Тетяна Ричкова.

Проте кандидат у народні депутати по 27 округу переконана, що дніпряни — виважені і розумні, вони голосуватимуть за тих, хто має досвід, відкритий до людей і працює задля них, міста, країни, а не за новий бренд або портрет із «борду».

За словами Тетяни Ричкової, робота народного депутата в першу чергу полягає в створенні адекватних законів, що дійсно відповідають потребам громадян. І цим, на її думку, повинні займатися професіонали. Саме такою вона бачить Верховну Раду нового скликання – командою професіоналів, а не псевдофахівців.

«Вважаю, що всі розпочаті реформи, а також написані і вже прийняті законопроекти, що стосуються євроінтеграції, мають бути внесені до парламентської зали депутатами нового скликання, — зазначила Тетяна Ричкова. — Наразі існують напрацювання щодо вступу в ЄС, НАТО і з цього шляху не можна сходити. Це і є наша передвиборча програма, з якою б хотілося йти далі».

Юристка, правозахисниця, кандидатка по 25 округу від ЄС  Юлія Сегеда впевнена, що законодавчий процес має бути більш якісним, а наше законодавство загалом потребує реформування.

«На сьогодні маю розроблені законопроекти, що стосуються вдосконалення соціального захисту дітей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, постраждалих від кримінальних злочинів, а також жінок та протидії домашньому насильству, — розповіла вона. — Я є адвокатом дитини і захищаю їх у закритих судових процесах. Всю свою передвиборчу кампанію будувала саме на цих засадах, тож мені буде чим зайнятися у Верховній Раді».

За словами Тетяни Ричкової, вона завжди підтримувала соціальні законопроекти, що мають полегшити життя людей.

«Хочу сказати, що я давно працюю з людьми. Ще, коли була волонтером, з 2014 року, військовослужбовцем, у минулу передвиборчу кампанію, завжди спілкувалася з людьми, — зазначила Тетяна Ричкова. – За моєї каденції в парламенті отримала понад 10 тисяч звернень, провела велику кількість колективних та особистих зустрічей із виборцями. Тому, коли писала передвиборчу програму або законопроекти, завжди зважала на суспільні інтереси. За майже три роки моєї роботи в Верховній Раді багато чого було розпочато: я подала понад 60 законопроектів, 14 з яких було прийнято. І потрібно продовжувати працювати».

 «Мої пріоритети не змінилися: я й надалі захищатиму соціальні інтереси українців, зокрема, малозабезпечених та самотніх громадян, багатодітних родин, пенсіонерів, людей з особливими потребами», — зазначила кандидат в народні депутати по 27 округу.

На думку лікаря-хірурга, учасника АТО, кандидата в народні депутати по округу 26 округу Олександра Зеленюка, одним із перших кроків нового складу парламенту має стати реформування медицини. За його словами починати слід із підвищення заробітних плат працівникам цієї галузі задля зменшення їхнього відтоку за кордон.

«Також, безумовно, того відсотка ВВП, що зараз йде на медицину, вистачить на забезпечення безкоштовним лікуванням пенсіонерів і дітей. Всі інші верстви населення мають входити в русло нормальної, цивілізованої страхової медицини. Як практик і професіонал, я боротимуся за це всіма силами», — резюмував він.

Громадський діяч, голова територіального комітету самоорганізації населення (ОСН) селища Ігрень, кандидат в народні депутати по 24 округу Віктор Найдьонов після зустрічей із виборцями цілком сформував власне бачення перших кроків у парламенті, зокрема, того, що стосується децентралізації, розвитку органів самоорганізації населення і законодавчого підкріплення їхньої діяльності, квартирного питання для багатодітних родин.

Команда Дніпра від ЄС закликає дніпрян голосувати за тих, кого вони знають, і кому довіряють, тих, хто працює поруч з ними.