Тетяна Ричкова: Вінничани виготовили для військових унікальну «майстерню на колесах»

Вінницький 45-й експериментальний механічний завод виготовив для армії сучасні автопаливозаправники та унікальну «майстерню на колесах». Про це повідомила народний депутат, голова Дніпровської міської організації БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова.

 «Техніку для ЗСУ на підприємстві модернізують та передають військовим із початку бойових дій на сході. Нині на замовлення Міністерства оборони вінницький завод, що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», виготовив п’ять паливозаправників на базі автомобіля КрАЗ. До кінця року армійцям передадуть ще шість модернізованих цистерн. Кожна така машина розрахована на доставку 12 тисяч літрів пального, обладнана двома вузлами подачі – бензину і  дизпалива», — зазначила вона.

Тетяна Ричкова_техніка

Окрім того, на підприємстві  створили унікальну «майстерню на колесах» на базі  «Уралу». Вона призначена для ремонту танків і БТР. Також, як повідомила Тетяна Ричкова, за її допомогою можна одночасно заряджати 36 автомобільних акумуляторних батарей завдяки потужним генераторам та зарядкам для АКБ різних типів.  Інженери заводу кажуть, що аналогів подібних апаратів в країні немає. Фахівці не тільки переобладнали машину, але і розробили відповідну технічну документацію та інструкцію з експлуатації. Диво-техніку презентують військовим.