Тетяна Цилосані: «Любов – це найкращі ліки від усіх хвороб і війн»

У щоденних справах і викликах, які постають перед нами у різних сферах життя, іноді ми забуваємо про важливість перевірити своє здоров’я. Забуваємо і про підтримку свого психологічного стану, навіть не уявляючи, наскільки ментальне та фізичне здоров’я пов’язані між собою. Тетяна Цилосані, тета-хілер, остеопат, косметолог із Дніпра проводить унікальну терапію, шукаючи в людях не лише причину різних хвороб і деформацій, але й підказує, в якій сфері життя можна себе реалізувати, як знайти кохання або навіть завагітніти. Унікальність такої медицини у тому, що остеопатія підкріплена тета-хілінгом. Про все це детальніше пані Тетяна розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Вістям».

УНІКАЛЬНА ТЕРАПІЯ

– Пані Тетяно, розкажіть, як ви пов’язали своє життя з медициною? Чому обрали такий напрямок, як остеопатія?

– Ще з дитинства знала, що буду зубним техніком, адже я з династії лікарів по маминій лінії. Близько 15 рокі пропрацювала на кафедрі дитячої стоматології. Згодом вступила до навчального центру косметології «Інсайт», де зараз є власницею. Я навчаю косметологів, даю їм державну освіту, з якою вони можуть працювати навіть за кордоном. Крім косметології, також була масажистом. І мені дуже подобалися ці сфери. Через те, що я поєднувала дві справи упродовж 10 років, у мене з’явилася така навичка як перцепція, коли ти відчуваєш не лише фізичне тіло, але й так зване ефірне. Тобто, я стала розуміти, коли з моїми клієнтами відбувається щось не те, почала повністю занурюватися в їхні ситуації, емоційний стан. Я дуже хотіла відчувати, що відбувається у людей всередині, щоб мати змогу їм допомагати. І тоді почала напрацьовувати ці навички, навчатися у професіоналів і заглиб­люватися в остеопатію. Я навчаюся постійно, як і всі майстри, навіть ті, які перебувають на піку свого професіоналізму, тому що завжди хочеться пізнавати щось нове, відточувати свої навички.

Тетяна Цилосані_Дніпро

– У чому унікальність та особливість цієї системи альтернативної медицини?

– Неповторність остеопатії полягає у тому, що це відновлення усього організму та, найголовніше, пошук причини болю або захворювання, а не його наслідку. Коли наш організм реагує та проявляє певні хвороби або біль, то він, умовно кажучи, «кричить щосили», адже людина вчасно не звернула увагу на певні свої симптоми. На прийомах ми працюємо не лише з місцем, де відчувається біль, а й з усім організмом. Найважливіше, що ми повністю відновлюємо кровообіг, тому що всі хвороби або деформації відбуваються через порушення припливу крові до того місця, і, відповідно, у нас немає доступу живлення, кисню, починається гіпоксія клітин, больовий синдром. Що таке біль? Це те, як реагує наша нервова система, закінчення, які розташовані по всьому тілу, затиснуті, тому остеопатія – це терапія, яка повністю відновлює організм. Кожен остеопат має свою особливість. Наприклад, я веду комбінований прийом: працюю з усіма структурами, включно з емоційним складником. Завдання остеопатів – привести організм у фізіологічний стан, який людина відчуває під час народження, і в неї нічого не болить.

– Як людині, яка незнайома з остеопатією, зрозуміти, що слід звернутися до спеціаліста?

– З кожним днем ця терапія прогресує, тому люди повинні стати більш обізнаними у цій сфері. Приємно бачити, що лікарі інших напрямків вивчають остеопатію, аби глибше зануритися у проблему пацієнта. Людина має органи, які працюють парами, і якщо деформується чи патологічно змінюється один орган, така ж сама зміна відбувається і в іншому, тому це важливо і цікаво вивчати. Наприклад, коли я розслабляю жувальні м’язи і скроневу кістку, то автоматично розслабляються клубові м’язи і тазостегнові кістки. Остеопатія розв’язує багато проблем, починаючи від пологових травм. Коли не допомагають таблетки і коли лікарі не можуть поставити діагноз, клієнту погано, він не знає і не розуміє, що з ним, – це перший сигнал, що треба йти на прийом. Коліна, ноги, руки, голова, спина, затискання, больові синдроми, погане дихання, хропіння, ангіна, отит, шум у вухах, головний біль та інше – з усім цим упорається остеопат.

ГЛИБОКА НАУКА

– Ви вивчаєте цей напрям глибше і, відповідно, працюєте не лише з тілом, але й з душею. Як відкрили для себе тета-хілінг?

– Тета-хілінг – це зцілення через енергію Творця. Для мене це, напевно, найдостовірніша та найорганічніша терапія. Колись я почала відчувати більш глибокі шари, які є в нашому організмі. Тоді мені почали спливати картинки, які описували різні стани людей, зокрема і негативні, пов’язані з певними захворюваннями. Однак я не дуже розуміла, що і як працює, але при цьому людям ставало легше. Згодом у моєму житті появився вчитель, який розповів, що таке тета-хілінг. Я навчалася і навчаюся далі. Сьогодні я офіційно сертифікований тета-хілер. Зареєстрована в американському інституті, там у мене є свій сайт. Я належу до всесвітніх терапевтів. Моя особливість у тому, що працюю через самого Творця. Люди можуть у це не вірити, але я чітко бачу, яка проблема відбувається з людиною. Наприклад, хребет у нашому тілі тримає всю інформацію про страхи, образи, умовності. Якщо у людини щось болить, то він може допомогти і вказати причину. Тому я поєдную остеопатію з тета-хілінгом. На сьогодні – це велика рідкість у нашій країні.

– Як застосовуєте тета-хілінг на практиці? Як ця методика допомагає людям?

– Я очищаю та розвантажую з підсвідомості людини усе те, що накопичується роками та не дає жити і рухатися по життю. Це може бути стрес, який виник на певному життєвому етапі або від народження. У деяких випадках спілкуюся і поводжу себе так, як мій пацієнт, транслюючи його поведінку, розповідаючи, як він виглядає. Видаю себе за іншу людину. І ми знаходимо відповіді навіть на найскладніші питання. По-перше, під час цієї терапії дуже важливо, аби людина вірила у цю техніку; а, по-друге, зуміла почути навіть те, що не хоче чути. Були випадки, коли дівчатам я допомогла таким чином завагітніти. Одній із жінок лікарі встановили діагноз: безпліддя, але ми змогли впоратися з цим лихом! І такі випадки непоодинокі.

– Якщо ви вивчаєте не лише тіло, а й душу людини, з якими питаннями до вас найчастіше звертаються клієнти?

– Найглобальніші духовні питання, з якими до мене звертаються: це самотність і шлюби, гроші, діти, вагітність та здоров’я. Також люди хочуть знайти своє призначення, зрозуміти, як себе реалізувати. Іноді пізнання ситуації для декого відбувається через певний біль, адже нам у житті даються тренажери – це люди, знання, досвід, який нас навчає, – і все це ми опрацьовуємо. Крім того, сьогодні більшість громадян хочуть відкрити саме свій енергетичний потенціал.

Тетяна Цилосані_Дніпро

– На вашу думку, як нині в Україні розвинена остеопатія? І чи вважаєте ви, що її треба вивчати у синергії з тета-хілінгом?

– Остеопатія добре розвивається в нашій країні. Я цьому дуже рада, і також намагаюся активно це удосконалювати. Завдяки цим технікам можна вирішити складні питання набагато швидше, ніж лікують пігулки. Справжній остеопат, який лікує і бачить людину зсередини, повинен мати певні енергетичні здібності, розвинену інтуїцію, тому що він «чує» власними руками, що відбувається в організмі людини, як рухаються кістки, який ритм серця, де «стоїть» рідина в організмі тощо. Коли ми працюємо руками на відстані від тіла людини, деякі пацієнти відчувають, наче ми торкаємось їх, хоча це не так. Усе працює на відчуттях, це і можна назвати професійною остеопатією. Це робота із психосоматичною оболонкою, з ефірним тілом. Було б чудово, якби ставало більше таких спеціалістів, які розвивають остеопатію і тета-хілінг, відчувають здібності всередині себе і навчаються це поєднувати.

– Свої знання ви передаєте іншим. Як виникла школа «Інсайт»? Яких навичок можуть там навчитися?

– Навчальному центру «Інсайт» уже 25 років. Колись я сама там навчалася, а згодом почала навчати інших. Дізнавшись, що «Інсайт» продають, я була на тій стадії розвитку, коли розуміла, що хочу займатися власною справою. Це було складно, але я впоралась, і з 2018 року навчальний центр косметології «Інсайт» є моєю власністю. Дуже пишаюся своїми косметологами та ученицями. Унікальність нашого цент­ру в тому, що ми надаємо професійно-технічну освіту. Я навчаю масажу, остеопатії, косметології.

ПРИЗМА ЛЮБОВІ

– Які поради як лікар ви хотіли б дати людям? Чи є те, що вони мають почути і усвідомити?

– Найголовніше – це чути себе, не нехтувати своїм самопочуттям. Якщо відчуваєте дискомфорт в організмі, потрібно звернути на це увагу. Коли хвороби і негаразди накопичуються роками, то набувають уже гострої форми захворювання. У такому випадку організм просто «кричить», що «людино, зверни на мене увагу». І лікувати запущену фазу буде дуже складно. Хочу додати, що жити і творити можна тільки через кохання. Коли ми перебуваємо на високих вібраціях приємних почуттів, у нас завжди все виходить.

– Кожен із нас – майстер у тій чи іншій справі. Багато людей сьогодні не наважуються ділитися своїми знаннями, хибно думаючи, що вони недостатньо компетентні. Як, на вашу думку, знайти цю впевненість у собі?

– Я завжди кажу своїм учням: «У нашій голові ніколи не буває тих думок, реалізація яких неможлива». Нам не спаде на думку ідея, яку ми не можемо реалізувати. Не слід боятися, потрібно пробувати. Якщо ви знаходитесь на своєму місці, то Всесвіт усе зробить, аби про вас дізналися, аби у вас була фінансова стабільність тощо. Ви повинні любити не себе в роботі, а роботу в собі. Любити свою справу, віддавати себе повністю. Завжди перед тим, як заробити мільйон, треба віддати два мільйони. Можу продовжити: якщо хтось боїться щось нове починати у житті, треба йти на тета-хілінг і дивитися, звідки зародився цей страх: із дитинства, від батьків, від бабусі або дідуся тощо.

Тетяна Цилосані_Дніпро

– Як усередині кожної людини знаходити ресурс, енергію на будь-яке заняття, і підтримувати цей стан упродовж тривалого часу?

– Ти можеш бути успішним і всередині тебе завжди буде ресурс та енергія, ти будеш займатися улюбленою справою, коли будеш повністю впевнений у своєму результаті і в своїх знаннях, досвіді. Коли ти впевнений, що твій результат буде перевищувати очікування клієнтів, людей. Коли майстер робить краще, ніж уявляв клієнт, у нього завжди буде тисячний успіх, люди хотітимуть до вас прийти.

– А що допомагає підтримувати моральний стан особисто вам?

– Мій моральний стан завжди схожий. Я живу для людей. Мій чоловік іноді ображається, що я ставлю інших людей у пріоритет, ніж себе або свою родину. Я люблю людей, я завжди дуже співчуваю їм. Ніколи не пройду повз, якщо потрібна моя допомога. Напевно, через те, що я перебуваю у стані кохання, це і є моя енергія, яка підтримує мій стан. Особливо під час повномасштабної війни людям хочеться заряджатися цією енергією, відчувати спокій, спілкуватися.

– Наскільки важливо турбуватися про своє фізичне та психологічне здоров’я?

– Людина щаслива тільки тоді, коли у неї все зважено, стабільно, спокійно, гармонійно і екологічно. Це є психологічне та фізичне здоров’я. Коли ми щасливі на психологічному рівні, то стаємо здоровими, ми омолоджуємось, у нас горять очі, ми розквітаємо, ми літаємо. А коли ми перебуваємо в пригніченому стані, у нас виникає сутулість постави, все скуйовджене і затискається всередині, звідси і деформації, хвороби тощо. Треба посміхатися, знаходити позитив. Кожен має знайти для себе цей вогник радості. Коли ти все пропускаєш через призму любові, то все і сприймається краще. Не піддавайтеся на негативні маніпуляції інших людей, не звертайте на це увагу і відвертайте це від себе. Бажаю усім щастя, фізичного і психологічного здоров’я, перемоги.

МАРГАРИТА СОПІЛЬНЯК,
ФОТО З ОСОБИСТОГО АРХІВУ ТЕТЯНИ ЦИЛОСАНІ