Топ-5 найкорисніших у світі напоїв

Всі ми знаємо, що вода – основа життєдіяльності організму. Але є ще деякі напої, які будуть дуже корисними і необхідними для вас. Ми підібрали п’ятірку найцікавіших.

Червоне вино. Так, не дивуйтесь, але цей алкогольний напій є профілактичним засобом від раку. Варто вживати всього 30 грамів на день якісного натурального червоного вина.

Сік гранату. У його складі цілий ряд корисних вітамінів і мікроелементів. Такий сік зміцнює імунітет, стабілізує тиск, підтримує рівень холестерину в нормі, містить близько 15 амінокислот, які займаються будівництвом білків в організмі, допомагає боротися з анемією і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. А також попереджає старіння (виводить вільні радикали) та запобігає утворенню ракових клітин.

Сік чорниці. Дієтологи радять такий сік при гастритах, шлунково-кишкових інфекціях і навіть при ожирінні. Адже в 100 грамах чорниці міститься всього 40 кілокалорій. Також чорничний сік бореться з цукровим діабетом, захворюванням ясен і допомагає зберегти молодість всього організму.

Сік виноградний. Він містить багато калію, який показаний людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Також саме сорти темного винограду будуть корисні саме жінкам, адже вони попереджають виникнення раку грудей. Загалом, такий сік знижує ризик появи катаракти, короткозорості та допомагає зберегти пам’ять. А вітамін В, який у ньому міститься, дуже корисний для  волосся і нігтів.

Сік черешні. Також дуже багатий на вітаміни: А допоможе  зубам стати міцніше, а вітамін С боротиметься з різними інфекціями, підтримуючи імунітет в нормі. Також сік черешні сприяє уповільненню старіння, знижує судоми і спазми, покращує роботу серцево-судинної системи.

Але зверніть увагу, мова йде виключно про натуральні, а не консервовані, пакетовані та штучні соки, де містяться стабілізатори та підсолоджувачі.

Добавить комментарий