Центр Львова перетворився на величезну кав‘ярню (Фото)

У Львові 13-го вересня стартувала найбільша кавова імпреза в Україні – фестиваль «На каву до Львова». Своїми світлинами та враженнями від фестивалю поділився фотокореспондент Євгеній Кравс, передає “Четверта студія”.

Центральна вулиця міста – проспект Свободи – перетворився на велетенську кав’ярню просто неба. Тут розмістився кавовий ярмарок: добірні сорти кави, ексклюзивні кавові напої та солодощі до кави. Усі бажаючі мають можливість оглянути презентації обладнання та аксесуарів, відвідати майстер-класи та спробувати каву приготовлену різноманітними способами.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 

В програмі фестивалю також Чемпіонат Баріста. Перед учасниками стоїть непросте завдання: за 15 хвилин для вибагливого журі потрібно приготувати 12 порцій кави – 4 еспресcо, чотири капучіно та чотири ексклюзивних авторських напоїв.

Мабуть, найцікавіше для любителів кави – Відкриття фестивалю. Заварювання кави в джезві. Для мешканців і гостей міста заварили каву у величезній 20-літровій джезві, і пригостили усіх охочих фестивальним тортом. Традиційно на фестивалі відбувається голосування в кав’ярнях за найкращу кав’ярню Львова. А ще кажуть, на фестивалі цьогоріч можна придбати у вазоні саджанець кавового дерева, який з часом плодоноситиме…

фестиваль кави_Львів

Фото: Facebook/Євгеній Кравс

Фестиваль проходитиме до 17 вересня. Основні локації: проспект Свободи та площа Музейна (біля Домініканського собору).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!