Центр оцінювання не може відшукати базу тестових завдань ЗНО

Центр оцінювання якості освітине не може відшукати базу тестових завдань з зовнішнього незалежного тестування.  Про це директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій сказав в інтерв’ю газеті “Урядовий кур’єр”, повідомляє “Укрінформ”

“Ми зверталися до експертів з проханням допомогти  відшукати банк тестових завдань серед вилученного обладнання, але, на жаль, цього не вдалося зробити”,- сказав Карандій, зазначивши, що через вилучення серверів зруйновано багато каналів зв’язку, і банк завдань може знаходиться на ресурсі, до якого поки немає доступу.

Водночас, за словами директора УЦОЯО, зараз розробляються нові завдання окремих тестів з ЗНО, які після апробації включаються до тестів.

Як зазначив Карандій, у ЗНО-2106 очікується небагато нововведень. Зокрема, залишиться обов’язковим тестування з української мови і літератури, яке буде зараховане як державна підсумкова атестація, та ЗНО з математики чи історії України (на вибір), яке також матиме статус ДПА. Наступного року вирішили відмовитися від дворівневих тестів.

“Вирішили не проводити дворівневі тести, як торік, тому що не отримали підтвердження, що це ефективно”, – сказав він.

Залишити відповідь