Туризм: гастрономічний чи аграрний?

Торгівельна марка «Здравлик» відкриває вже другу равликову ферму відкритого типу в Україні, і першу на Дніпропетровщині.

За даними Асоціації «Равлик України»: наша країна перспективний експортер виноградного равлика, у 2015 році – 260 тон, у 2016 році – біля 380 тон, наприклад це в 8 разів більше, чим експорту сала.

Сьогодні експорт українського равлика динамічно зростає, та в 4 рази перевищую внутрішнє споживання.

У асоціації виробників та експортерів равлика «Равлик України» є концептуальні домовленості з європейськими споживачами, а це переважно кінцеві переробники, про значне збільшення торгівельного експорту до Європи на 2017-2019 роки.

Проблематика вітчизняного ринку равлика-тінь експорту: офіційних граків не більш 10-15 виробників з невеликими потужностями, інші — тіньові збирачи дикого равлика, такій експорт легалізується різними шляхами, в іншому випадку — це контрабанда, собівартість такого продукту і одночасно відпускна ціна 1$. Це шкода як екології, так і економіці.

Також перспективний розвиток — виробництво напівфабрикатів, Асоціація «Равлик України» сьогодні займається розробкою внутрішніх  стандартів такої продукції.

М’ясо виноградного равлика – справжній гастрономічний делікатес з ніжною структурою і вишуканим тонким смаком.

М’ясо равлика складається з високоякісного і легкозасвоюваного  білка (що містить незамінну і дуже цінну амінокислоту – холін), води та жирів. У хімічному складі велика кількість вітамінів і мінеральних елементів: фосфор, магній, калій, мідь, кальцій; тіамін, піридоксин, рибофлавін, кобаломін, фолієва кислота — це практично всі вітаміни групи В, а також вітамін К, вітамін РР, вітамін Е і ретинол, за змістом якого равлики є рекордсменами.

Корисні властивості м’яса равлика пов’язані перш за все з його дієтичними властивостями, калорійність складає всього 90 кКал на 100 грамів, причому 70% обсягу калорій доводиться на білок, якого тут більше, ніж в курячому яйці. Також склад равликів містить незамінні жирні кислоти, які сприяють зниженню рівня холестерину в крові і зміцнюють серцево-судинну систему.

Регулярне вживання равликів в їжу сприяє нормалізації вітамінно-мінерального балансу організму. Корисні властивості равликів в тому, що вони насичують організм кальцієм, завдяки чому ці молюски (морепродукти) особливо корисні при вагітності і годуванні.

Лікувальні властивості равликів тісно пов’язані з їх хімічним складом. Цікаво те, що нейрони цих молюсків дуже схожі зі структурою нейронів людського мозку, тому равликові клітини використовують для виробництва ліків від таких захворювань, як епілепсія та хвороба Паркінсона.

Равлики 2

Кухня. Равликів вживають в їжу в різному вигляді — запеченими, смаженими, маринованими, вареними. М’ясо цих молюсків добре поєднується з лимонним соком, ароматним оцтом і білим вином.

Равликові страви сьогодні стають популярні в української кухні, це безумовно абсолютно здорова їжа.

Економіка. Середня оптова ринкова ціна живого охолодженого равлика: 200 грн. за 1 кг., м’ясного філе: 400-600 грн., внутрішнього ринку напівфабрикатів ще не існує. Експортна вартість українського равлика на складі покупця (FCA) в Європі: 4,5 -5 тис. євро за  тону, але це з митною очисткою та транспортуванням. Транспортується живий равлик охолодженим до +5С, практично в анабіозі, з примусовою вентиляцією. Це складний процес зі спеціальним обладнанням та технологією.

Компанія «Здравлик» — світовий виробник харчового живого равлика, м’ясної «заморозки»  та  равликової ікри, доречи саме ікра равлика — найдорожча ікра у світі.

Равлик з сертифікованої ферми має переваги — санітарний та ветеринарний контроль, документи походження, логістику, а це якість та відповідність європейськім стандартам. А ще податки та робочі місця. Виробництво равлика на фермі – переважно ручна праця.

Східна ферма «Здравлик» розташується на Приоріллі, у наймальовничому селищі регіону, за 50 км. від Дніпра, а будівництво відбудеться за програмою фонду Western NIS Enterprise Fund. Окрім тваринництва, Здравлик — туристичний, буде  приймати гастрономічних туристів з дегустацією смачних страв з виноградного равлика.

Равлики 4

Діюча равликова ферма компанії, що на Львівщині, орієнтована на експорт, він складає 90% виробництва, але українське громадське харчування  вже споживає 100 тон равлика на рік, внутрішній ринок буде збільшуватись. ЗДРАВЛИК також є імпортером равликового посуду та столових приборів для равлика.

Запрошуємо рестораторів до якісного продукту ТМ «Здравлик».

За даними Асоціації «Равлик України» та ресурсу www.snail.international

Добавить комментарий