У аеропорту та вокзалі Дніпра організують «захисні кордони»

У міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» та на залізничному вокзалі Дніпра організують «захисні кордони». Там встановлять тепловізори, аби оперативно виявляти пасажирів із підвищеною температурою тіла. Тих, хто має симптоми ГРВІ, одразу направлятимуть до лікарень міста. Про заходи, які допоможуть уникнути розповсюдження в регіоні нового коронавірусу, говорили на нараді керівники ОДА та облради, представники обласного лабораторного центру, ДСНС, Держпродспоживслужби. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Жодного випадку коронавірусу в Україні не зафіксували. У нашій області також безпечно. Проте маємо бути готовими до надзвичайної ситуації.

В аеропорту перевірятимуть пасажирів прямих іноземних рейсів – щодня летовище приймає 4 міжнародні рейси, це близько 1,5 тис людей. Слідкуватимуть і за здоров’ям тих, хто здійснює поїздки всередині країни. Інформацію про людей, які мають симптоми ГРВІ, отримуватимуть від провідників.

«У нас є інфрачервоні термометри. Вимірюємо температуру тим, хто вже має симптоми хвороби, – розповів керівник аеропорту Сергій Криворотченко. – Сьогодні встановимо тепловізор, аби дистанційно виявляти підвищену температуру, навіть якщо людина про це не знає».

Пасажирів, які занедужали, одразу направлятимуть до лікарень Дніпра. Зокрема, приймати людей з підозрою на коронавірус готова міська лікарні №21, яка спеціалізується на інфекційних захворюваннях.

У світі зареєстровано понад 2 тис лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції – 2019-nCoV, 56 з них – летальні. Окрім Китаю, де вперше виявили вірус, захворювання зафіксували у 10 країнах світу.

 

Фото: wikipedia.org