У Австралії розробили гру, яка визначає психічні проблеми у людей

Австралійські науковці розробили комп’ютерну гру, спроможну визначати психічні проблеми гравців. Як пише Xinhua, гру створили в Організації із наукових та промислових досліджень, повідомляє «Укрінформ».

Програма пропонує учасникам обрати один із двох варіантів дій, після чого відстежує їх реакцію.

“Після цього інформація аналізується штучною нейронною мережею, спроможною розрізняти дрібні відмінності між здоровими людьми та особами із біполярними розладами чи депресією”, — йдеться у повідомленні.

У тестуваннях програми узяв участь 101 учасник, з яких 34 перебували в стані депресії, 33 мали біполярний розлад і 34 були здоровими.

За словами Аміра Дезфоулі, нейронауковця, який очолював дослідження, його результати стануть переломними для нової сфери обчислювальної психіатрії.

“Наразі діагноз 69% пацієнтів із біполярним розладом спершу встановлюється неправильно. Третина цих пацієнтів так і не дізнається правильний діагноз протягом щонайменше десятиріччя. Якщо нам вдасться зрозуміти, як працює мозок, ми зможемо розробити більш точні процеси діагнозу та ефективніші способи лікування людей із психічними розладами”, — сказав Дезфоулі.

фото: pixabay