У будинку дружини загиблого бійця з’явилася вода – допомогла облдержадміністрація

У Олександра та Алли Оксентюк було багато планів. Разом у них добре виходила будь-яка справа: подружжя мало чимале господарство, няньчило онуків та будувало дім. У березні Олександра не стало – чоловік пішов воювати добровольцем та загинув у зоні АТО. На плечі Алли лягли зовсім нежіночі турботи, адже потрібно було самотужки закінчувати будівельні роботи. Найбільшою проблемою було провести до будинку воду – тепер для жінки це надто дорого. Допомогла Дніпропетровська облдержадміністрація. До оселі Алли безкоштовно провели воду. На все про все витратили лише тиждень.

Вода1
У дніпропетровському селищі Мирне подружжя Оксентюків оселилося 10 років тому. Придбали невеличку хатинку. Тримали господарство, коли назбирали грошей – почали будувати будинок.
 «Чоловік був дуже справедливий, любив казати правду в обличчя. Він ще на Майдан рвався, а я його зупиняла. Казала: ми багато недоробили,  як я буду сама жити, якщо щось трапиться, – поділилася жінка. – Навесні 2014 року чоловік сказав: поставлю стіни і дах, і піду воювати. Так і сталося».

вода2
50-річний Олександр пішов добровольцем до батальйону Дніпро-1. Хотів врятувати життя молодим хлопцям, та сам загинув 15 березня 2015 року. Оговтавшись, Алла взялася сама поратися по господарству та закінчувати будівництво. Найбільшою проблемою стала відсутність водопроводу.
«У нас є колодязь, але вода тут погана. Близько підземні води, поруч кладовище. Питну воду чоловік раніше привозив. Для мене  провести труби до будинку було великою проблемою», – сказала жінка.  Про це вона розповіла працівникам Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.
«Ситуація була взята на контроль особисто очільником області Валентином Резніченком. Швидко мобілізували засоби і можливості для проведення води. Прорили  близько 500 метрів траншеї, поклали трубу, зробили водовідвід. Проект реалізували протягом тижня», – повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Пруцаков.
До роботи разом стали департамент житлово-комунального господарства та будівництва ОДА та міськводоканал. На матеріали витратили 36 тис. грн. спонсорських коштів. Тепер Алла вже вмикає кран та демонструє гарний напір води. Разом з нею живуть чимало чотирилапих друзів: три собаки, коти, морська свинка. Вихідними приходять діти з онуками. А жінка не полишає те, що почали разом з чоловіком.
«Я продала корів та купила гіпсокартон. Приїжджають хлопці з батальйону, де чоловік воював, допомагають у будівництві. Так само син, його друзі та зять», – сказала вона.

Залишити відповідь