У бюджеті-2016 видатки на безпеку та оборону збільшуються до 113 млрд. грн., — Прем’єр-міністр

Як повідомляє Урядовий портал, у держбюджеті на 2016 рік видатки на національну безпеку та оборону збільшуються до 113 млрд. грн. На Антикорупційну прокуратуру виділено 74 млн. грн., на Національне антикорупційне бюро – майже 500 млн. грн.. Про це повідомив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 27 грудня.
Глава Уряду наголосив, що найбільший обсяг коштів у бюджеті на 2016 рік виділяється на націбезпеку і оборону, «на наших вояків, які борються з російською військовою агресією, на наших нових поліцейських, на нашу Національну гвардію – на всіх тих, хто боронять Україну, захищають наш суверенітет і нашу територіальну цілісність». У 2016 році загальний обсяг фінансування для всього сектору національної безпеки і оборони збільшений на 16 мільярдів гривень – до 113 мільярдів гривень.
«Ці кошти підуть в першу чергу, на збільшення грошового утримання для нацгвардійця, солдата, поліцейського, прикордонника – для кожного українського бійця. Ми застосовуємо наступний принцип – принцип справедливого і рівного підходу в грошовому утриманні для кожного українського солдата, бійця і правоохоронця, який захищає мир і стабільність в країні».
Значний обсяг коштів піде на модернізацію і оновлення українських Збройних Сил, підкреслив Арсеній Яценюк, – на нову техніку, обладнання, тренування, як в ЗСУ, так в Національній гвардії та Національній поліції і в цілому в усій правоохоронній системі країни».
Окремо Уряд профінансував у повному обсязі новостворені антикорупційні органи — Антикорупційну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро.

Добавить комментарий