У дитячій лікарні Дніпра з’явиться сучасний хірургічний корпус

У Дніпрі збудують новий хірургічний корпус обласної дитячої лікарні на Космічній. Тут з’являться чотири лікувальних відділення, бактеріологічна та гістологічна лабораторії, операційний блок та тренінговий центр.

Обласна дитяча клінічна лікарня – провідний медичний центр, в якому щороку отримують допомогу тисячі дітлахів. До кінця 2023 року на базі закладу має з’явитися сучасний хірургічний корпус, який зможе розмістити понад 100 маленьких пацієнтів. Проєктом передбачено нове будівництво окремо розташованої 10-поверхової будівлі загальною площею понад 10 тисяч м² з переходом до головного корпусу лікарні. Зовнішнє оздоблення виконають у стилі HiTech.

У новому хірургічному корпусі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні буде чотири лікувальних відділення – ортопедичне, ургентне, нейрохірургічне і відділення денного перебування хворих. Кожне розраховано на 36 пацієнтів. Також передбачено будівництво оперблоку з 5 операційними, ангіографом та гіпсовою. Бактеріологічна і гістологічна лабораторії, адміністративні блоки, технічні, інженерні та господарчі приміщення – все відповідатиме сучасним стандартам. З’явиться й нове обладнання, а в підвалі будівлі облаштують центральне стерилізаційне відділення, електрощитову, індивідуальний тепловий пункт.

В хірургічному корпусі також буде сучасний тренінговий центр для проведення різноманітних зустрічей, презентацій, конференцій, семінарів тощо. Залу оснастять комп’ютерами для персоналу, сучасними офісними меблями, буде зона для відвідувачів.

В бюджеті Дніпропетровщини-2022 на початок будівельних робіт закладено 9 млн грн. Торік до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні приєднали перинатальний центр. Таким чином в регіоні створили єдиний медзаклад, допомогу в якому можуть отримувати діти від 0 до 18 років. Будівництво нового хірургічного корпусу дозволить суттєво підвищити якість надання медичних послуг.