У Дніпрі 22-річна жінка вперше отримала паспорт (Фото)

На початку травня до Індустріального відділу у м. Дніпрі ГУ ДМС у Дніпропетровській області звернулася уродженка міста Сарни, 2001 року народження, з питання оформлення першого в житті паспорта громадянина України. Про це повідомляють на ФБ-сторінці Міграційної служби.

«Мати покинула її у дворічному війці та з того часу вихованням заявниці займалася тітка, яка на даний час перебуває за кордоном. Відомості про батьків є лише зі слів найближчої родички. Державна реєстрація народження заявниці відбулась лише у 2023 році на підставі рішення суду про встановлення факту народження. Жінка ніколи ніде не навчалася. На сьогодні вона має чоловіка і двох синів, у свідоцтвах про народження яких мати зазначена без належності до громадянства України, через що її діти та вона сама не можуть реалізувати свої права у повній мірі, зокрема, отримати соціальні пільги та гарантії встановлені Конституцією України», – йдеться у повідомленні.

З наявних документів у жінки була лише копія медичної картки з пологового будинку, але завдяки клопіткій роботі міграційників, жінка пройшла надскладну процедуру встановлення особи. Кінцевим результатом стало оформлення паспорта у вигляді ID-картки, який спеціалісти з задоволенням вручили громадянці України.