У Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева (фото)

Перевізники Дніпра вичистили території кінцевих зупинок, а також висадили там молоді клени, липи та каштани. Розпочали з житлового масиву Перемога, а саме – з провулку Добровольців.

«Біля кожної кінцевої зупинки висадили 6–8 дерев. Водії власноруч копали ями та висаджували. У нас це клени та липи», – розповів Євген Герасименко, гендиректор АТП «Технополіс».

висадка дерев_Дніпро

А вже на житломасиві Тополя вирішили засадити каштанами ділянку біля кінцевої 40-го маршруту. Разом з водіями наводив лад і гендиректор АТП «Зігфрід-М» Олександр Мірошниченко: «Ми спеціально закрили коріння дерев мішковиною, щоб краще прижилися. Бажаємо зробити внесок в озеленення міста, і щоб пасажирам було зручно влітку очікувати транспорт».

висадка дерев_Дніпро

«Тримати в належному стані кінцеві зупинки повинні перевізники за пунктом у договорі, який укладений з департаментом транспорту. А от озеленення – власна ініціатива автотранспортників, вона вже продовжується третій рік поспіль. Вони власним коштом закуповують насадження», – розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.

висадка дерев_Дніпро

До озеленення долучились перевізники таких компаній: «Ігрек», «Зігфрід-М», «Технополіс», «Автотранссервіс» та «Карлссон».

висадка дерев_Дніпро