У Дніпрі бабуся рятує вуличного кота (Фото)

У Дніпрі котик Вєня з запаленням нирок потребує фінансів на лікування. Його годувала місцева бабуся, але коштів, щоб врятувати йому життя – не має. Тому волонтери «Верности» змушені знову звернутися до небайдужих дніпрян.

«Виловив усіх мишей та пацюків у дворі. Кожного разу, як приносить свою здобич, сидить біля неї та мявчить. Це щоби усі побачили та похвалили. Годує його та ще з десяток таких безхатьків бабуся-пенсіонерка. На корм вона ще якось може зекономити, не купити собі, а котиків погодувати смачненьким. На лікування у клініці грошей не вистачає. Вона просить допомоги. Вєня три дні не їв, лежав, дуже розпух животик. Йти не може. Дуже пощастило Вєні, що вчора потрапив до клініки. В нього ледь не розірвався січовий міхур. Гостра ниркова недостатність. Зараз йому роблять крапельниці, уколи, відкачують сечу з кров’ю. Вєня героїчно всі болючі процедури витримує», — розповіли волонтери.

Дуже просимо допомоги для Вєні та його бабусі! Страшенно дорогі процедури треба робити, щоб врятувати котика від болю. Ліки, крапельниці, відкачка сечі, реанімація, аналізи – понад  2 000 вже витрачено. А ще треба здавати аналізи. І не менше тижня бути в стаціонарі — ще стільки ж буде коштувати.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Вєні»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Вєні»