У Дніпрі Білосніжка шукає господаря (Фото)

У Дніпр собачка Білосніжка шукає свого принца, тобто дбайливого господаря або господиню, а можна навіть велику люблячу сім’ю з дітьми, тому що Сніжа дуже любить діток. Прилаштовують тварину волонтери «Вірності».

«Білосніжка народилася і виросла на території школи, але потім зла мачуха в особі керівництва школи вирішили позбутися собачки. І довелося замість 7 гномиків рятувати Білосніжку небайдужим людям собачок, та й мені навіть. А щоб цього не трапилося, потрібно якнайшвидше знайти хороших господарів для Білосніжки», – пише волонтер Наталія.

На даний момент Сніжок стерилізована, щеплена від сказу, оброблена від паразитів, живе на перетримці і дуже боїться знову виявитися нікому не потрібною бездомною собакою. А щоб цього не трапилося, потрібно якнайшвидше знайти хороших господарів для Білосніжки.

Їй до року, місяців 7-8, середнього розміру, тер’єриста, кремового забарвлення, спокійна, дарма не гавкає, але охоронні якості все ж таки в неї є. Їй поки що складно повністю довіряти людям, але все в наших руках.

Тел.: 099-647-74-90 Наталя