У Дніпрі борються з автохамами (Фото)

У Дніпрі заради безпеки дітей інспекція контролю за паркуванням щоденно перевіряє території біля навчальних закладів. Дані заходи направлені на попередження порушень правил дорожнього руху автохамами. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Школи є соціально значущі об’єкти, і діти є найбільш вразливими при порушеннях правил дорожнього руху. Тому ми намагаємося відпрацьовувати такі соціальні об’єкти найчастіше. Так, за останні сім місяців ми евакуювали вже близько 700 порушників правил дорожнього руху. Загалом за цей рік зафіксовано близько 200 000 порушень. У випадку, коли автівки суттєво перешкоджають руху та створюють небезпеку для пішоходів, їх евакуюють», – розповіла заступниця начальника інспекції контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Марія Алейниченко.

Так, біля НВК № 100, що знаходиться на площі Успенській,1, зафіксовано грубе порушення правил паркування, а саме – стоянка на пішохідному переході біля школи. Таким чином, водій-порушник створює загрозу для безпеки її учнів. Зазначимо, що в цьому районі є безкоштовний паркувальний майданчик, але автохам цим знехтував.

«Під час навчального року біля шкіл з 8-ої години до 21:30 і в обідній час батьки, забираючи дітей, паркуються, порушуючи правила дорожнього руху. Цим вони наражають на небезпеку інших школярів. Для нас же безпека дітей в пріоритеті, тому ми і здійснюємо подібні перевірки. Адже діти через неправильно припарковані автівки не мають можливості повністю роздивитися дорогу», – розповіла інспекторка з паркування відділу евакуацій Вікторія Рашкевич.

Окрім цього, Вікторія Рашкевич зазначила, що під час канікул порушень фіксується набагато менше. Найпоширенішим з них є зупинка на пішохідних переходах та на виїздах із навчальних закладів.