У Дніпрі буде новий тролейбусний маршрут

У Дніпрі завершують будівництво нового тролейбусного маршруту на житловий масив Сокіл. Раніше муніципальний електротранспорт сюди не курсував взагалі. Запрацювати повинен у вересні. Повідомляють у прес-службі міської ради.

За попередніми розрахунками, щомісячний пасажиропотік маршруту на житломасив Сокіл становитиме близько 183 тис. людей. Проектування цієї мережі розпочали ще торік, а до роботи комунальники взялися на початку 2018-го.

Протяжність лінії, яку будують, становитиме 1,5 км – від вул. Космонавта Комарова, що на ж/м Сокіл-2, до вул. Запорізьке шосе. Далі тролейбус курсуватиме по існуючій мережі – аж до площі Соборної.

На новій лінії встановили опори, протягують контактний дріт та силові кабелі. Також модернізують тягові підстанції, роблять кишені для розміщення нових зупинок. Основні зупинки оснастять інформаційними табло.

У стадії будівництва також розворотне кільце та модульна диспетчерська станція. На маршруті працюватимуть вісім нових тролейбусів із низькою підлогою та кондиціонерами. У годину «пік» інтервал становитиме не більше 10 хв., а у міжпіковий час чекати транспорт треба буде не більше 20 хв.