У Дніпрі чоловік погрожував людям пістолетом

До 30 жовтня 2018 перебуватиме під вартою чоловік, який 1 вересня цього року, погрожуючи пістолетом, придбав пиво без черги та роздягнув перехожого. Повідомляють у прес-службі Апеляційного суду Дніпра.

Слідчий суддя Ленінського районного суду Дніпра обрав запобіжний захід, яким громадянина, що першого вересня, погрожуючи пістолетом, придбав без черги пляшку пива та зняв футболку з перехожого, взяли під варту. Чоловіка обґрунтовано підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченому ч.4 ст. 296 КК України – незаконне поводження зі зброєю та хуліганство (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчиненими із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Як встановило досудове слідство, увечері першого вересня цього року на пр. Івана Мазепи чоловік зайшов до одного з магазинів та, погрожуючи продавчині та людям у черзі предметом схожим на пістолет системи Стєчкіна, придбав пиво без черги. Потім, вийшовши на вулицю, громадянин, погрожуючи пістолетом знову, примусив перехожого зняти футболку. При собі підозрюваний мав лише посвідчення НВР «Правий сектор».