У Дніпрі чоловік заради коханої заліз на 16-й поверх (Фото)

Заради коханої на 16-й поверх газопроводом — на це наважився один із мешканців Дніпра. Втім, такі дії громадянина не залишилися непоміченими — спецлінії 102 надійшов відповідний виклик близько 1-ї години ночі. Повідомляють у патрульній поліції Дніпра.
Коли патрульні прибули на місце події вони виявили чоловіка, який висів на трубі газопроводу і тримався за кондиціонер. Охоронці порядку одразу викликали бригаду ДСНС. Під час спілкування поліцейські вмовили громадянина не наражати своє життя на небезпеку і не лізти вище. 29-річний чоловік самостійно зліз донизу і пояснив свої дії тим, що непокоївся за кохану жінку, у якої виник конфлікт із колишнім чоловіком. Вона не відповідала на дзвінки. Тож він, аби впевнитися, що їй нічого не загрожує, вирішив дістатися до коханої газопроводом, оскільки конс’єрж будинку його не пропустила.
Від медичної допомоги чоловік відмовився. Його речі, залишені на підвіконні 7-го поверху, дістали рятувальники за допомоги драбини. Патрульні доставили закоханого додому, передали рідним та провели профілактичну бесіду.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!