У Дніпрі вночі намагалися проникнути до приміщення (Фото)

У Дніпрі виявили ймовірних правопорушників, які незаконно намагалися проникнути до приміщення. Близько 3-ї години патрульні отримали виклик про те, що невідомі чоловіки намагаються вчинити крадіжку на вулиці Телевізійна. Заявник надав прикмети осіб. Вже за декілька хвилин поліцейські прибули за вказаною адресою, де і виявили відкриті двері приміщення зі слідами взлому. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Під час відпрацювання прилеглої території вартові порядку виявили двох осіб, схожих за орієнтуванням, що надав заявник. Але, ледве завбачивши поліцейську автівку громадяни різко змінили напрямок руху. Вартові порядку наздогнали та зупинили їх. Останні не змогли пояснити інспекторам причину свого перебування за даною адресою та помітно нервували.

Також, в ході поверхневого огляду поліцейські виявили в одного з громадян інструмент, яким, ймовірно відкривали двері. Заявник прямо вказав на осіб, як на тих, що намагалися проникнути до приміщення.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу Соборного відділку поліції, для подальшого з’ясування обставин цієї події.