У Дніпрі демонтували кіоск зі стажем (Фото)

10 липня у Дніпрі, на вул. Петра Калнишевського, 6, демонтували чергову незаконну наливайку. Мешканці будинків, що розташовані поруч, скаржилися на МАФ протягом багатьох років: постійний шум увечері під вікнами, сміття, нетверезі відвідувачі – все це неабияк заважало містянам. Власникам кіоску винесли попередження – ті проігнорували його. Проте напередодні весь товар вивезли.

«Цей кіоск тут понад 10 років. Із самого початку його встановили з порушеннями. Так, наприклад, він розташований упритул до житлового будинку, а за містобудівними нормами такі кіоски повинні розміщуватися щонайменше за 20 метрів від будинків. Мешканці неодноразово скаржилися на шум, продаж алкоголю на розлив. Під час нічних рейдів були виявлені порушення заборони на реалізацію алкоголю з 22:00 до 7:00», – зазначив юрист комунального підприємства «Благоустрій міста» Роман Олійник.

Власник торговельної точки приїхав на місце демонтажу та стверджував, що має всі документи на кіоск, оренду землі та продаж алкогольних напоїв.

«Ліцензію на реалізацію алкогольних напоїв можуть отримати торговельні павільйони з площею не менше 20 квадратних метрів. Площа кіоску за цією адресою – трохи більше 10 кв. метрів. Тож ця ліцензія отримана, найшвидше, незаконно», – додав начальник відділу тимчасових споруд Володимир Трегубов.