У Дніпрі діти Різдво малювали (Фото)

У Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття виставки обласного конкурсу дитячого малюнка «Різдвяні свята».

e

Конкурс проводиться раз у два роки. Метою його проведення є залучення школярів до вивчення надбань культурної спадщини українського народу. Обряди, що супроводжують Різдвяні свята, образи природи рідного краю у зимовий період, дитячі новорічні розваги, образ України у зимовий час – така була тематика запропонована юним художникам.

ttd

Конкурс був проведений у трьох вікових категоріях за номінаціями «Живопис» та «Графіка». У ньому взяли участь 493 юних художника віком від 6 до 18 років з майже усіх районів області. На участь у конкурсі надійшла 551 творча робота. Цікаві конкурсні колекції надіслано з міст Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Марганця, Дніпровського, Криничанського, Нікопольського, Магдалинівського, районів.

Компетентне кваліфіковане журі визначило 36 найкращих робіт, автори яких стали переможцями.

За підсумками цього конкурсу підготовлена експозиція обласної виставки дитячого малюнка  «Різдвяні свята», яка буде експонуватись у просторих залах Дніпропетровського художнього музею. На виставці представлено 135 найкращих робіт переможців та учасників конкурсу. У дитячих творах – романтика Різдвяної ночі з янголами, жаданою зіркою, ніжною дівою Марією та маленьким Ісусом, зимові пейзажі рідного краю, веселі колядники, які прославляють Бога та бажають людям різних гараздів у Новому році, дитячі зимові  розваги – від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру та здійснення мрій.