У Дніпрі діти зустріли Вифлеємський вогонь миру

Діти Дніпра на залізничному вокзалі зустріли Вифлеємський вогонь миру. Це щорічна акція скаутів перед Різдвом, яка є символом миру, а цьогоріч, в умовах повномасштабного вторгнення, ще й символом незламності та боротьбі за свободу. З Відня Вифлеємський вогонь пластуни доправили до кордону України, а далі потягами відвозили по містах.

«Загалом до Дніпровської міської ради ми Вифлеємський вогонь миру вже 5 рік поспіль будемо передавати. Звісно, зазвичай це була така особлива церемонія, де ми зустрічали разом з дітками, депутатським корпусом під час сесій ДМР. А цього року зустрічаємо на вокзалі, бо Дніпро став «воронкою евакуації» і де як не на вокзалі, через який пройшли мільйони українців з початку війни, зустрічати цей вогонь та нести його нашим містом», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Вифлеємський вогонь миру_Дніпро

Зі свого боку координаторка акції «Вифлеємський вогонь миру» від організації «Пласт» Ганна Юрченко додала: «На відміну від Благодатного вогню, його можна гасити, перепалювати та запалювати постійно».

Під звуки власної сопілки вогонь зустріла маленька мешканка Соломія. Шестирічна дівчинка з початку повномасштабного вторгнення виходила на вулиці Дніпра та грою на флейті збирала гроші на допомогу для українських бійців: «Бажаю, щоб цей вогонь зробив так, аби в нас скоро настала перемога і щоб мій тато, який зараз у лавах ЗСУ боронить країну, повернувся до мене».

Взяти вогонь додому може кожен охочий, для цього на залізничному вокзалі облаштували спеціальне місце, де кожен може прийти та запалити свою свічку миру.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!