У Дніпрі діти зустріли Вифлеємський вогонь миру

Діти Дніпра на залізничному вокзалі зустріли Вифлеємський вогонь миру. Це щорічна акція скаутів перед Різдвом, яка є символом миру, а цьогоріч, в умовах повномасштабного вторгнення, ще й символом незламності та боротьбі за свободу. З Відня Вифлеємський вогонь пластуни доправили до кордону України, а далі потягами відвозили по містах.

«Загалом до Дніпровської міської ради ми Вифлеємський вогонь миру вже 5 рік поспіль будемо передавати. Звісно, зазвичай це була така особлива церемонія, де ми зустрічали разом з дітками, депутатським корпусом під час сесій ДМР. А цього року зустрічаємо на вокзалі, бо Дніпро став «воронкою евакуації» і де як не на вокзалі, через який пройшли мільйони українців з початку війни, зустрічати цей вогонь та нести його нашим містом», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

Вифлеємський вогонь миру_Дніпро

Зі свого боку координаторка акції «Вифлеємський вогонь миру» від організації «Пласт» Ганна Юрченко додала: «На відміну від Благодатного вогню, його можна гасити, перепалювати та запалювати постійно».

Під звуки власної сопілки вогонь зустріла маленька мешканка Соломія. Шестирічна дівчинка з початку повномасштабного вторгнення виходила на вулиці Дніпра та грою на флейті збирала гроші на допомогу для українських бійців: «Бажаю, щоб цей вогонь зробив так, аби в нас скоро настала перемога і щоб мій тато, який зараз у лавах ЗСУ боронить країну, повернувся до мене».

Взяти вогонь додому може кожен охочий, для цього на залізничному вокзалі облаштували спеціальне місце, де кожен може прийти та запалити свою свічку миру.