У Дніпрі екологи перевіряють будинки ОСББ і ЖБК (фото)

У Дніпрі представники департаменту екологічної політики перевіряють наявність договорів на вивезення габаритних відходів у будинках ОСББ і ЖБК. На вулиці Шолохова, 5 поруч зі сміттєвими баками утворилось звалище з гілок, коробок та іншого непотребу. Усе через відсутність у мешканців будинку ЖБК договору на вивезення великогабариту.

у Дніпрі перевіряють ОСББ

Голові цього будинку ЖБК поштою направлять припис щодо відсутності договору на вивезення габаритних відходів. Якщо протягом 30 днів такий документ не з’явиться, на голову ЖБК складуть адмінпротокол.

Розмір штрафу, в разі ігнорування попереджень та приписів, визначає комісія міської ради. ОСББ – це юридична особа, тож стягнення може сягати 850-1700 гривень.

у Дніпрі перевіряють ОСББ

Голова ОСББ по Шолохова, 7 Юрій Яненський скаржиться, що сусіди постійно скидають непотріб на їхній майданчик. «У нас щоденно прибирають сміття, ніяких проблем з цим немає. До нашого смітника несуть непотріб усі мешканці цього двору, зокрема і ті, хто не має договору на вивезення габаритного сміття. Це не зовсім справедливо».

у Дніпрі перевіряють ОСББ

У департаменті зазначають, будівельні відходи не належать до габаритного сміття. Договір про їхнє вивезення треба укласти окремо з будь-якою компанією, в якої є договір з полігоном.

у Дніпрі перевіряють ОСББ