У Дніпрі гинуть люди із-за своєї недбалості

За останні три доби на дорогах Дніпра загинуло двоє пішоходів і один велосипедист. Основна причина – загиблі не дотримувалися правил перетину проїзної частини у темний час доби.

«Так, 19 листопада, на вулиці Братів Трофімових автомобіль збив велосипедиста, який перетинав вулицю упоперек. Він не мав на собі світло-відбиваючих елементів. Попередньо, водій помітив загиблого надто пізно і не встиг загальмувати. 20 листопада водій автомобіля, що рухався по Донецькому шосе, не встиг відреагувати на пішохода, який перебігав дорогу поза пішохідним переходом. Той загинув на місці. 21 листопада увечері трагічний випадок стався і на вулиці Маршала Малиновського. Чоловік перебігав проїзну частину у невстановленому для цього й недостатньо освітленому місці. В результаті наїзду автомобіля від отриманих травм він помер на місці», — зазначають у прес-службі поліції.

Патрульні Дніпра нагадують пішоходам — переходьте проїзну частину дороги лише у спеціально відведених місцях. Пам’ятайте, що у осінньо-зимовий період — погода мінлива, а світловий день значно зменшився, тому обов’язково на вашому одязі повинні бути світловідбиваючі елементи.