У Дніпрі художниця прикрасила під’їзд патріотичним стінописом (Фото)

У Дніпрі на житломасиві Перемога місцева художниця Маргарита Усенко прикрасила під’їзд будинку, де вона проживає, муралами з квітами. Вона говорить: малювала навіть тоді, коли була вагітною. Розповідає Суспільне. “Магнолії я намалювала, коли народила першу доньку, а цей мурал, я намалювала коли у мене в животі був оцей хлопчина (показує на сина – ред.). Ми тільки повернулися з Чернівців, бо після початку війни ми деякий час провели в Чернівцях, і я з таким великим пузом намалювала ці соняхи”, – розповідає Маргарита.

Соняхи, зображені на одному з під’їздів, художниця намалювала в липні минулого року, а магнолії – в червні 2020 року. “Два дні по три години, поки була можливість, поки старша донька десь там вешталась. Ми вдвох малювали: у нас тут все текло, вона малювала, я малювала”, – говорить мисткиня.

Малюнки, якими художниця прикрасила будинок подобаються місцевим жителям. Втім, каже Маргарита, є й ті, кому таке мистецтво недовподоби. “Ця місцина — це мій дім, місце де я зростала, мене тут знають, тут живуть мої батьки, тут звісно реагували всі позитивно, але завжди знайдеться хтось… Наприклад чоловік, який побачив ще недомальоване й такий “чорні серединки, краще б ти не домальовувала ”. От тобто такий ось персонаж знайдеться, але вони досить не такі прям хейтерські, як могло здаватись”, – розказує Маргарита.

Маргарита Усенко розповідає, займається мистецтвом протягом шести років. “Загалом років шість я цим займаюсь, але я зараз в декреті майже чотири роки, тому я цим займаюсь коли в мене є вільна хвилина, є для того можливість, тому ці заняття не такі регулярні”, – каже вона.

Також її малюнки можна побачити у закладах Дніпра. “Зазвичай це якісь заклади, це не стільки публічні місця, скільки заклади, все що малюється це здебільшого комерція. Творчий малюнок можна знайти на Сонячному, на набережній”, – каже художниця.

 

Фото: Суспільне Дніпро