У Дніпрі катером для прогулянок керував п’яний капітан

1 липня вночі, патрулюючи акваторію річки Дніпро неподалік від Монастирського острова, екіпаж водного патруля побачив прогулянковий катер, пасажири якого поводили себе небезпечно — вилазили за огорожу борта корабля. Повідомляють в прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Підпливши ближче, поліцейські попросили капітана корабля, який керував судном, причалити до берега, задля профілактичної бесіди. Вже на березі, капітан пояснив, що він здійснює прогулянку водою по річці для мешканців міста. На цей момент, на борту катера знаходилось 10 пасажирів.

Спілкуючись із судноводієм, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські провели тест на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер. Результат виявився позитивним, вміст алкоголю в крові – 0,99 проміле. На капітана судна було складено протокол за ст. 130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння).

Цей прогулянковий катер вже не вперше потрапляє в поле зору патрульних. Приблизно, місяць тому, на іншого судноводія цього катера правоохоронці вже складали протокол за те, що він перебував за штурвалом в алкогольному сп’янінні.