У Дніпрі каякери допомогли очистити берегову лінію річки (фото)

У Дніпрі департамент парків та рекреації сумісно з каякерами очистили берегову лінію річки Дніпро. Роботи виконували біля скверу Прибережний. Там намило чимало водоростей через це на цьому відрізку уповільнилась течія. За словами директорки КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Сусанни Живілової, застоювання води сприяє пришвидшенню цвітіння річки.

берегова зона Дніпра

«Це ще один приклад сумісної ініціативи КП «Дирекція територій та об’єктів рекреацій» та соціально відповідального бізнесу. Такий досвід у нас вже другий рік, але торік ми проводили подібний захід на іншій локацій і з іншими підприємцями. Наразі каякери з води витягують ці водорості до берега, а наші співробітники їх прибирають з берега, завантажують до машини та вивозять. Оскільки водорості є органічною речовиною, разом з листям та травою, то ми можемо використовувати їх як компост. Це ми і плануємо зробити. Аби зручніше їх використовувати в процесі роботи, попередньо висушимо», – зазначила Сусанна Живілова.

берегова зона Дніпра

Підприємець, сапсерфер Ігор Гоц також додав: «Ми працюємо в сквері Прибережний і полюбляємо тут відпочивати. Тож ми запропонували свою допомогу КП «Дирекція територій та об’єктів рекреацій», аби сумісно навести тут лад».

берегова зона Дніпра