У Дніпрі кіт модної породи опинився на вулиці (Фото)

У Дніпрі близько двох тижнів тому цього кота модної породи десь знайшла двірник. Принесла, випустила у палісаднику, так він тут в халабуді з коробок і живе, нікуди не йде. Їсть погано. Розповідають дніпровські волонтери.

«Його віднесли до клініки. Маємо: кіт, коло 6-7 років, ручний, кастрований. В ньго травмовані задні лапки, виламаний зуб у результаті падіння з висоти. Температура висока, блошиний дерматит, на задніх лапах нариви, пронос. Залишили у борг у стаціонарі, від’їдатися, лікуватися. Потрібні аналізи, курс антибіотиків, також треба вилікувати рани на лапках. Котик відгукується на ім’я Марік. Мила спокійна істота. Так хочеться, щоб він скоріше став здоровим, гарним та знайшов собі гідних господарів», написали волонтери «Верности».

Допоможіть нам вилікувати Маріка! Він того вартий!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Маріка»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Маріка»

ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.