У Дніпрі креативно ошукували людей (Фото)

Вчора пообіді у Дніпрі по спецлінії 102 зателефонував чоловік і поскаржився на те, що його ошукали. Він чекає на поліцію у поштовому відділені на вулиці Данила Галицького. Патрульний екіпаж негайно прибув на виклик та поспілкувався з обуреним чоловіком.

Як з’ясувалося, він замовив та оплатив речі на одному з інтернет-майданчиків роздрібної та оптової торгівлі у приватного продавця. Сьогодні отримав посилку. Втім, коли приїхав додому та відкрив її, побачив, що в ній замість новенької жіночої куртки та сумочки, які він замовляв та оплатив, зовсім інші зношені речі, зазначають у прес-службі поліції.

Чоловік повернувся до поштового відділення й викликав поліцію. Патрульні опитали працівників закладу. Ті розповіли, що напередодні трапився подібний випадок. Незабаром вони повідомили, що серед відвідувачів відділення є 2 невідомих – чоловік і жінка, які отримують грошовий переказ від потерпілого. Заявник впізнав у чоловікові відправника. Ті ж, побачивши його, швидко вийшли з приміщення й сіли у маршрутне таксі. Але поліцейські зупинили транспортний засіб та затримали вказаних громадян. Їх доставили до Шевченківського відділку поліції для з’ясування усіх обставин.