У Дніпрі ліквідовують стихійні сміттєзвалища (фото)

У Дніпрі за адресою вулиця Саксаганського, 1 комунальники розпочали ліквідацію сміттєзвалища загальною площею близько 200 кв. м. Роботи ведуться відповідно до міської комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого екологічного розвитку.

До департаменту екологічної політики надійшло звернення від мешканців району щодо утворення стихійного сміттєзвалища. Звернення відразу занесли до реєстру незаконно утворених звалищ і ухвалили рішення щодо ліквідації смітника. Тут багато обрізаного гілля, опалого листя та побутових відходів, які самі ж жителі зносять сюди несанкціоновано. Прибране сміття вивезуть на полігон, де після сортування поховають.

сміттєзвалище_Дніпро

Протягом 3 років до реєстру незаконно утворених звалищ внесли вже понад 600 смітників. У 2020 році на полігон вивезли понад 9 тисяч тонн відходів з таких звалищ. Цьогоріч планується ліквідувати близько 100 стихійних сміттєзвалищ, на це з бюджету міста виділили 10 млн грн.

сміттєзвалище_Дніпро

У міжсезоння кількість сміття та стихійних сміттєзвалищ збільшується, адже люди, прибираючи території біля своїх будинків, вивозять обрізане гілля, листя та інші відходи на пустирі або кидають просто край дороги. Згодом до таких місць додається й побутове сміття, і так утворюється звалище.

сміттєзвалище_Дніпро