У Дніпрі мешканці багатоповерхівки жили у сміттєвому пеклі (Фото)

Восьмого серпня комунальники Дніпра звільнили мешканців багатоповерхівки по вул. Велика Діївська, 4, що на ж/м Червоний Камінь, від сміттєвого пекла. Трикімнатна квартира на першому поверсі будинку була вщент заповнена усіляким непотребом, що десятиліттями накопичувала жінка, яка там мешкає. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Комунальні служби від самого ранку очищують квартиру від непотребу. Більшу частину вже прибрали. За попередніми даними, загалом мають вивезти до дев’яти вантажних машин.  Сусіди довгий час самостійно намагалися боротися із антисанітарією і неприємним запахом, але марно. За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, така ситуація вимагала негайних дій.

«Квартира – неприватизована, а отже є комунальною власністю міста. Вирішено звільнити мешканців будинку від сміттєвого пекла, від якого вони потерпали роками. Комунальники працюватимуть до вечора — поки повністю не очистять трикімнатну квартиру, яка з підлоги до стелі цілком забита сміттям. Після цього там проведемо дератизацію», — сказав посадовець.

Він також зазначив, — жінка мала величезні борги за комунальні послуги, які ніколи не оплачувала. Розглядатиметься можливість через суд переселити її у менше житло.  Загалом міській владі відомо про 19 мешканців, які у своїх квартирах збирають великі купи сміття. Раз на рік комунальники там проводять подібні санітарні чистки.

«Зазвичай такі люди мають психічні розлади. Загалом, щоб юридично вирішувати подібні проблемні ситуації й інші мешканці будинку не страждали роками, необхідно урегулювання на законодавчому рівні», — додав Михайло Лисенко.