У Дніпрі мешканці осель, які постраждали внаслідок атак рф, отримують допомогу від міста: куди звертатися

У Дніпрі почали встановлювати вікна у будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки рф 2 квітня. Це 7 комунальних будинків по вул. Квартальній, Солідарній, 152-ї дивізії, В. Слипака та просп. Богдана Хмельницького — у них вилетіло близько 700 вікон.

Пані Наталя мешкає у будинку по вул. Квартальній, 38. Унаслідок російської атаки в її оселі вибило всі вікна. Жінка одразу звернулась по допомогу до районної адміністрації. Сьогодні, 11 квітня, її квартиру засклили.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

вікна_будинок_Дніпро

«На момент вибуху мене вдома не було. Про те, що сталось, дізналась із соцмереж. Одразу приїхала сюди. Звернулась до районної адміністрації. Наступного дня після прильоту були замірники. Сьогодні вікна вже встановили. Я вважаю, що все було зроблено доволі швидко. Я задоволена», — сказала пані Наталя.

вікна_будинок_Дніпро

«Запланований обсяг — близько 600 кв. метрів. Мешканці задоволені, що процес встановлення відбувається дуже швидко», — прокоментував Денис Меленчук, підрядник.

Поки замовлено встановлення 330 вікон. Заявки від мешканців продовжують надходити. Дізнатись перелік документів, які необхідно подати до адміністрації Шевченківського району, можна за телефоном: (066) 214 45 85. Також по допомогу, якщо ваш будинок ОСББ/ЖБК зазнав ушкоджень унаслідок ракетного обстрілу, можна звернутись до департаменту з питань самоорганізації населення за телефоном: (063) 340-94-72 та до департаменту житлового господарства за телефоном: (056) 745-10-49.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!