У Дніпрі модернізуть будинки, які не бачили ремонту десятиліттями (фото)

У Дніпрі триває модернізація житлового фонду. Роботи проводять по всьому місту, у тому числі й у віддалених районах, як-то на ж/м 12 квартал. Так, наприклад, по вул. Інженерній, 4 зробили ремонт під’їздів: замінили вікна, побілили стіни. Також біля будинку зробили відмостки, аби дощова вода не підмивала фундамент.

ремонт будинків_12 квартал_Дніпро

«Дуже задоволений ремонтом. Я мешкаю у будинку з 1979 року і це вперше на моїй пам’яті такі роботи проводяться. Завдяки новим вікнам у під’їзді взимку буде тепліше, а влітку тепер можна провітрювати», — розповів мешканець будинку Євген Ющенко.

ремонт будинків_12 квартал_Дніпро

А от по вул. Гладкова, 43 в одному з під’їздів провели поточний ремонт ліфту. «Була замінена станція керування ліфтом, проводка по всій шахті, замінена кабіна, створки на п’яти поверхах, замінені канати. Тобто усі ланцюги безпеки були замінені. У будинку, в основному, мешкають пенсіонери. Ліфту більше 25 років, з ним нічого не робили, тож дуже часто бували якісь поломки. Ми ремонтували, але за кілька днів усе повторювалося. Тепер щонайменше п’ять років ліфт не потребуватиме ремонту», — розповів головний інженер ліфтової компанії Єгор Шевченко.

ремонт будинків_12 квартал_Дніпро

Капітально відремонтували покрівлю на пр. Богдана Хмельницького, 127. Стара постійно протікала, на що скаржилися місцеві мешканці. Як розповів Олександр Степаненко, тут замінили старе шиферне покриття на нове, з сучасних матеріалів, встановлена гідроізоляція – усе на загальній площі близько 1500 кв. метрів. Також на будинку були встановлені зливи для дощової води. Гарантія на матеріали, які використовувалися для ремонту – 30 років.

ремонт будинків_12 квартал_Дніпро

Всього у 2021 році у Дніпрі заплановано відремонтувати 125 покрівель, 60% робіт вже зроблено, а завдяки економії коштів, до списку вдалося додати 7 будинків. У місті планується повністю замінити 38 ліфтів.