У Дніпрі мурал присвятили відомій співачці

У Дніпрі, на вулиці Квітки Цісик, 7, створюють мурал. Над стінописом працює харківський художник Олександр Брітцев. Автор розказав, що малює квіти в памʼять про американську співачку українського походження Квітку Цісик.


Подробиці створення муралу розповідає Суспільне. “У памʼять про Квітку Цісик мені запропонували зобразити щось, повʼязане з квітами. Я вирішив зобразити щось, повʼязане з нашою місцевістю, з українством. Запропонував маки, тому що це глибинно українські квіти, які символізують памʼять. І цей мурал буде символом памʼяті”, — вважає митець.
Він зазначив: намалює на стіні маки та ромашки, які “символізують глибинну українську культуру”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

“Це і надихає, це і лікує, це і зберігає традиціїї”, — сказав художник.

Працювати над муралом автор планує ще декілька днів. Малювати розпочав з верхніх поверхів, поступово спускаючись донизу. Потім, зазначив він, пройде вдруге згори донизу та домалює більш тонкі елементи.

За словами автора роботи, мурал створюють за приватні кошти. Після завершення — на муралі може зʼявитися так звана пасхалка – елемент, аби помітити який, потрібно уважно придивитися до стінопису.

Це не перша робота Олександра у Дніпрі. Минулого літа він створив мурал на сусідньому будинку, а у 2016 році — стінописи на трьох 16-поверхівках на Сонячній Набережній. Зокрема, це мурали “Пан Дніпра” та “Пані Дніпра”.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!