У Дніпрі музей зберігає унікальну колекцію авто та мотоциклів (Фото)

Дніпровській науково-технічний музей «Машини часу» працює з 2014 року і налічує близько 15 000 експонатів, невелика частина яких представлена на площі 1400 м2 в музейній експозиції, що постійно оновлюється.

Як розповіли на ФБ-сторінці музею, основну колекцію музею складають автомобілі, мотоцикли, трактори та літаки – понад 100 одиниць, з них близько 60 перебувають у постійній експозиції. Найстаріший експонат в колекції – автомобіль BMW-321, 1948 року випуску.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

“Допоміжна експозиція – предмети побуту: меблі, електротовари, кухонне приладдя, сувеніри, іграшки та інші речі 50-80х років минулого століття. Діючі музейні виставки: «Ви це можете», «Перспектива», «ХВЗа Генерацію», «Крила перемоги», «Лелеченьки», «3D DRIVE», «MADE in DNIPRO» . Технічні квести на будь-який вік: «Полювання на Запорожець», «Музика без меж», «Супергерої і авто», «НадЗвуковий квет». Експонати музею розташовані на відтвореній вулиці 80-их років серед вітрин магазинів, світлофорів, паркових лавочок, старовинних ліхтарів освітлення, а на одному із стовпів під напругою оселилася родина лелек”, – розповідають у музеї.

Музей «Машини часу» представляє три найцікавіших та унікальних експоната, вони єдині у світі! Два з них виготовлені дніпровськими винахідниками І. Лосем, який створив компактний міський автомобіль «Лосенок» та А. Філіппенко, який створив садову залізницю з діючим макетом паровозу! Третій експонат сконструйований на заводі «Авто ЗАЗ», як «Перспективний Запорожець», але до серійного виробництва не потрапив.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!