У Дніпрі на День міста битимуть посуд

9 вересня, на День міста, у Дніпрі на набережній битимуть тарілки. Таку акцію влаштовують управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради та Молодіжна рада Дніпра.

«По-перше, це допоможе людям зняти стрес. Думаю, у повсякденному житті мало хто може собі таке дозволити. Буде дотримано всіх заходів безпеки, щоб ніхто не поранився. Також всі ми знаємо, що посуд б’ється на щастя. Записуватимемо бажання на тарілках, розбиватимемо їх і сподіватимемось, що загадане здійсниться», – зазначила голова центральної районної молодіжної адміністрації Молодіжної ради Дніпра Ольга Тістечок.

На заході планують розтрощити близько трьох тисяч тарілок. Наразі вже назбирали 2500 одиниць посуду. Крім того, для гостей свята працюватиме батут, проводитимуться майстер-класи з петриківського розпису, фотосесія та розіграш подарунків. Така акція у 2014 році мала позитивні відгуки дніпрян.

«Найчастіше на такі заходи приходить молодь, студенти. Було багато молодят. Є така традиція – бити посуд на весіллях, тому вони із задоволенням розбивали тарілки», – сказав представник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Сергій Луденський.

Акція «Тарілка щастя» проходитиме з 12:00 до 17:00 9 вересня на набережній, навпроти цирку. Участь безкоштовна. Всі охочі можуть приносити тарілки до міськради (просп. Д. Яворницького, 75, каб. 317) або безпосередньо на сам захід. Додаткову інформацію можна отримати тут.